Новини LB Logistics
Шеньчжень скорочує собівартість логістичних послуг
news-item1

Шеньчжень називають вікном реформ і відкритості Китаю, це перше місто в країні, в якому сучасна логістика стоїть на першому місці в промисловій галузі. З метою вирішення деяких питань, таких, як висока собівартість, низька ефективність, в останні роки було прийнято низку заходів щодо поглиблення структурної реформи, оптимізації розподілу ресурсів логістичної системи, заохочення інноваційного розвитку підприємств, виявлення потенційних можливостей скорочення логістичних послуг. Таким чином, це дієво сприяло розвитку реальних секторів економіки.

Компанія Kintetsu Logistics (Shenzhen) Co., Ltd є японським підприємством зі стовідсотковим капіталом, розташованим в зоні з особливим податковим режимом Футянь. Завдяки інновації моделі управління і технічного новаторства була досягнута мета - інформатизація, автоматизація і інтелектуалізація логістичного менеджменту. У розподільному центрі сировини, інвестованим даною компанією, кожен день виконують операцій по розміщенню на склад і видачі зі складу від 80 до 120 тис. товарів, частота помилок менше 0.003%.

Голова правління даної компанії Shinsuke Fujimura заявив, що протягом 20 років після створення компанії, завдяки перевагам політики, регіональним перевагам і перевагам в процедурі проходження митних процедур, що надаються регіоном дельти річки Чжуцзян, масштаби і ефективність компанії одночасно стрімко збільшилися. Він також зазначив, що в місті Шеньчжень створилася сприятлива ділове середовище, для нових іноземних високотехнологічних компаній зі схожою політикою, що проводиться китайськими підприємствами щодо фінансування досліджень і розробок, надання підтримок інноваційної діяльності, дисконтованого кредиту та ін. Це, певною мірою, послабило тиск від збільшення операційних витрат і посилення конкуренції галузі. Shinsuke Fujimura зазначив:

«Ця політика дуже сприятлива для розвитку компанії, розробки і застосування «розумної логістики », основною частиною якої є роботизовані візки AGV і розумні стелажі, вони отримали всебічну підтримку і схвалення уряду».

У Шеньчжені скорочують собівартість логістичних послуг

Одним із заходів політичної підтримки міської влади Шеньчженя є спеціально виділені кошти на розвиток сучасної логістики. Протягом більш ніж 10 років після створення фонду, було видано приблизно 900 млн. юанів більше 800 китайським та іноземним логістичним компаніям. Це ефективно сприяло розвитку галузі.

Багато років знадобилося на те, щоб в Шеньчжені утворилося безліч логістичних компаній, які сьогодні надають повний спектр послуг виробничим підприємствам. У 2017 р додана вартість логістики в місті досягла 227,6 млрд. юанів і зайняла більше 10% від загального обсягу ВВП. Заступник керівника комітету у справах міського транспорту Чжао Шуюань зазначив:

«У місті Шеньчжень налічується приблизно 40 тис. логістичних компаній, з них 90 - профільних, підтверджених нашим комітетом. У місті працюють 80% китайських і зарубіжних компаній в ланцюзі постачань, серед них понад 10 логістичних компаній, доходи від підприємницької діяльності яких, перевищили 10 млрд. юанів».

Щодо переміщення обробної промисловості з приморських східних провінцій в центральну і західну частини Китаю, на митниці міста Шеньчжень вперше була застосована регіональна інтеграційна система митного очищення.

У майбутньому у місті планується продовжити використовувати нові технології і формати бізнесу, з метою зменшення собівартості логістичних підприємств.

LB LOGISTICS11-06-2018