Морські перевезення LB Logistics

     Морські контейнерні перевезення з LB Logistics стають незамінними, коли виникає потреба доставити велику кількість вантажу на інший континент або в країну, що має вихід до моря. Якщо необхідно, щоб вантаж гарантовано був доставлений в обумовлений термін, абсолютно цілим і грамотно підтвердженим юридично, тоді варто звернутися в нашу компанію.

Найчастіше морські перевезення є частиною мультимодального циклу і комбінуються з іншими видами перевезень - авіа, залізничними, автомобільними.

Переваги контейнерних перевезень вантажу:

1. Низька ціна.

Послуги з перевезення вантажів морем - самий бюджетний вид транспортування товару. Судну потрібно менше енергії, ніж поїзду або літаку, а значить і менше палива. Тому вартість на морські перевезення найнижча серед усіх видів транспортування вантажу.

2. Універсальність.

На борту судна можна перевозити що завгодно - немає таких суворих обмежень, як, наприклад, в авіаперевезеннях. Нафта, метали, будматеріали, різноманітна промислова сировина - усе це можна перевезти морським способом. Також не виникає проблем з вантажем великого розміру та ваги. У контейнери можна помістити що завгодно - рідину, скло, техніку і т.п.

3. Можливість транспортування збірних вантажів.

Якщо відправник побажає заощадити на доставці, то морські перевезення - оптимальний варіант для цього. Разом з іншими відправниками замовник може скористатися послугою збірних вантажів. Тоді вартість міжнародних морських перевезень вантажу істотно знижується. До того ж, контейнерні перевезення надають можливість комбінувати різні типи вантажів, водночас зменшуючи витрати на транспортування.

4. Гарантія збереження вантажу.

Ультрасучасне вантажно-розвантажувальне устаткування та безцінний досвід співробітників LB Logistics дозволяють доставляти вантаж морським шляхом без страху за його збереження. Наша компанія гарантує обережне поводження з товаром клієнта та його захист від крадіжок і пошкоджень. Взагалі досить складно викрасти вантаж з судна, а якщо він надійно охороняється і експедирується, то й поготів. Опломбування контейнера підсилює фактор надійного збереження.

5. Контейнери дозволяють перевозити вантаж будь-яким транспортом.

Вантаж не постраждає під час перевантаження на інший вид транспорту - контейнер надійно захистить його. Навіть якщо заплановано тривале морське перевезення, контейнер гарантує його цілковите збереження.

6. Можливість замовити спеціалізовані контейнери.

Якщо обсяг вантажу більший, ніж може вмістити стандартний контейнер, або, навпаки, менший, LB Logistics надає спеціальні контейнери. Вантаж, який потрібно зберігати охолодженим або замороженим при перевезенні, транспортується в спеціальних рефконтейнерах.

Чому варто вибрати LB Logistics?

Пряма співпраця з морськими лініями, вигідні умови підбору морського фрахту і вибору транзитних портів проходження роблять співпрацю з LB Logistics економною і комфортною для кожного клієнта.

Крім послуги перевезення вантажів, клієнти нашої компанії можуть розраховувати і на супутні послуги, зокрема:

• Консалтинг щодо оптимізації логістичних процесів;

• Внутрішньопортове експедирування;

• Сюрвеєрні послуги;

• Допомога в оформленні експортно-імпортної документації;

• Перевантаження і завантаження в контейнери;

• Повний комплекс супроводжуючих послуг;

• Доставка за схемою «door to door»;

• Страхування.

Міжнародні морські перевезення вантажу з LB Logistics - це відповідальність, якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволеними послугами перевізника на всі 100%.