Кросс-докінг LB Logistics

     Послуга крос-докінгу дозволяє зробити ланцюг постачання товару більш продуктивним. Її суть зводиться до того, що вантаж надходить від виробника до споживача без розміщення на складі. Якщо товар і потрапляє на склад, то лише для сортування, довготривале зберігання не передбачається.

Крос-докінг в логістиці корисний відразу з двох причин: замовник не витрачає зайвих коштів на зберігання вантажу, а останній досягає кінцевої точки відправлення набагато швидше.

Використання послуги крос-докінгу особливо актуальне за умови, якщо у замовника налагоджена постійна поставка товарів великого обсягу, без необхідності складної обробки.

Крос-докінг також називається наскрізним складуванням. Він ідеально підходить для товарів, які швидко псуються, для складної техніки, для негабаритних товарів, а також інших категорій вантажів, які необхідно негайно доставити.

Кому насамперед потрібен крос-докінг? Послуга є просто незамінною, якщо вирішальну роль в бізнесі замовника грає фактор часу. Наприклад, коли отримана оптова партія товару і потрібна оперативна доставка різним одержувачам.

Види крос-докінгу:

• одноетапний: перевантаження з одного транспорту на інший;

• двоетапний: вантаж обробляється і переоформлюється.

Поза тим, в обох випадках товар не затримується на складі.

Переваги крос-докінгу

• Збільшення швидкості доставки вантажу кінцевому одержувачу

• Економія коштів замовника, оскільки оплачувати зберігання вантажу на складі не потрібно 

• Гарантія збереження якості товарів

• Виключення можливості затоварення складів.

Сервіс крос-докінгу від LB Logistics - лише незначна частина того, що компанія пропонує своїм замовникам. Однак наші спеціалісти з усією відповідальністю ставляться навіть до найменших деталей.

LB Logistics працює задля ефективного і процвітаючого бізнесу своїх клієнтів.

Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами: 

+380442206613

+380501310110

info@lblogist.com.ua