Інші послуги LB Logistics

     Компанія LB Logistics зацікавлена максимально задовольнити всі потреби клієнта на кожному етапі співпраці. Тому, окрім основних послуг, ми також пропонуємо низку додаткових, що істотно спрощують життя замовнику. Зокрема у Вас є можливість скористатися наступними послугами нашої компанії.

     Кур'єрська доставка 

     Крім експортних та імпортних перевезень вантажу, LB Logistics здійснює кур'єрську доставку «до дверей». Послуга LB Express - це доставка у будь-яку точку Європи вантажів вагою від 0,5 кг до 300 кг. Оскільки ми тісно співпрацюємо з багатьма кур`єрськими службами, наші послуги стають набагато комфортнішими та вигіднішими. 

     Послуги ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльності) 

     Перелік послуг ЗЕД:     

     • Пошук виробника товару     

     • Підписання договору ЗЕД

     • Моніторинг дати готовності вантажу

     • Організація відправки

     • Доставка продукції

     • Митне оформлення

     • Доставка продукції до складу

     • Продаж продукції

     • Доставка кур'єром 

     IT-рішення логістичних задач 

     Коли об`єм вантажу збільшується, відповідно процес роботи з ним розтягується в часі. Щоб виключити цей варіант, компанія LB Logistics пропонує своїм клієнтам повний спектр IT-послуг. Зокрема, ми надаємо інструмент з управління процесом логістики для операційних підрозділів. Вчимо управляти бізнес-процесами логістики, а у разі потреби виконуємо цю функцію самі. Розробляємо та впроваджуємо інформаційні системи згідно з завданням клієнта, інтегруємо наші сервіси з його інформаційними системами. 

     Консалтинг

     LB Logistics надає послуги митного консалтингу та консультує у питаннях експортно-імпортних операцій. Наші фахівці володіють необхідною інформацією в цій сфері і з задоволенням нею поділяться.

     Навчання та аудит 

     Спеціалісти компанії LB Logistics постійно навчають персонал, зокрема співробітників, які відповідають за міжнародний товарообіг. Також в наш сервіс входить проведення аудиту: ми допоможемо клієнту перевірити дотримання ним митних правил. Ця послуга буде корисною для тих, хто бажає здійснити митне оформлення товару самостійно. Адже в логістичній сфері митні помилки найчастіше призводять до колосальних втрат, а володіння необхідною інформацією дозволить уникнути їх, легко й комфортно подолавши всі формальності.

     Чому ми?

     Причин віддати перевагу саме LB Logistics при виборі логістичної компанії більш ніж достатньо.

     По-перше, ми розробляємо індивідуальні рішення для кожного конкретного проекту.

     По-друге, з висоти власного практичного досвіду роботи в логістичній сфері наші фахівці розуміють, що сліпе наслідування стандартим схемам - взагалі не варіант. Адже кожен проект вимагає особливої уваги й гнучкого підходу.

     По-третє, LB Logistics має технологічні та інтелектуальні можливості для забезпечення безперебійного логістичного процесу. Кожен робочий етап підлягає ретельному контролю. 

     Наша компанія безперервно розвивається та покращує процеси логістики. Ми гарантуємо дві найважливіші якості, які необхідні у сфері перевезення вантажів - це відповідальність і оперативність. Ми маємо широку агентську мережу і співпрацюємо тільки з надійними партнерами, що робить доставку ще більш комфортною.

     Врешті-решт, співпраця з LB Logistics обіцяє замовнику психологічний комфорт. Ми емоційно інтегруємося, з легкістю стаючи частиною команди клієнта. Ми беремо на себе всі турботи, здійснюючи перевезення вантажу «під ключ». Те, що раніше забирало так багато сил, часу, нервів і коштів, з LB Logistics стає простим і зручним.