Автоперевезення LB Logistics

     Автомобільні перевезення з LB Logistics - гарантія безпеки для вантажу, а також зручності й фінансової вигоди - для відправників та одержувачів. Скористатися нашими послугами можливо як при замовленні внутрішніх перевезень по Україні, так і за необхідності міжнародних перевезень, експорту або імпорту товару. Компанія активно працює з Європою та іншими країнами світу.

Відправлення вантажу автотранспортом - має найбільший попит серед логістичних рішень з кількох причин.

Переваги автомобільного перевезення вантажів:

1. Доставка від дверей до дверей.

Перевезення вантажів автомобілем - в першу чергу, гарантія швидкої доставки. Безумовно, літаком доправляти ще скоріше, однак авто може під'їхати до будь-якої локації. Тому автомобільні перевезення - це оптимальний варіант для транспортування вантажів на короткі відстані.

2. Гнучкість маршруту.

Скориставшись цією послугою, замовник залишає за собою можливість змінити маршрут. Тоді як авіаційні та залізничні перевезення дотримуються лише визначеного рейсу, який неможливо варіювати, послуга автодоставки вантажу є набагато гнучкішою.

3. Безперервне транспортування.

При перевезенні крихкого та цінного товару є ризик пошкодження під час його перевантаження на інший транспортний засіб, тому автоперевезення - ідеальний варіант. До того ж, це економія часу та коштів замовника.

 4. Можливість доставки збірного вантажу.

Автомобільний транспорт - кращий спосіб передачі збірного вантажу, тобто великої партії товару, що складається з декількох невеликих. У разі оформлення такого перевезення всі учасники цього процесу економлять гроші на доставці.

 5. Проста організація доставки товару.

Автомобільні перевезення вантажу, зокрема міжнародні, організовуються легко та швидко. Все, що для цього потрібно - підібрати найбільш прийнятну машину та водія.

Компанія LB Logistics надає клієнтам на завантаження необхідний тип автомобіля (вантажні авто від 1 до 10 тонн, тент 82-120 куб. м, рефрижератори, Jumbo), залежно від виду вантажу та його кількості.

На автоперевезення вантажу нашою компанією ціни встановлені найдемократичніші, тому кожен клієнт може розраховувати на високоякісний карго-сервіс за доступну вартість.

LB Logistics гарантує оперативну доставку «під ключ» і за бажанням клієнта - низку супутніх послуг, зокрема:

• Консультації замовників з необхідних питань;

• Консолідація вантажів;

• Навантажувально-розвантажувальні роботи;

• Організація митного оформлення вантажів, згідно з чинним законодавством України та міжнародними правилами;

• Відстеження вантажів на шляху прямування, контроль доставки, інформування відправника й одержувача;

• Доставка за принципом «door to door»;

• Малотонажні перевезення вантажів при експортно-імпортних поставках;

• Перевезення негабаритних та важких вантажів;

• Організація митного оформлення вантажів за кордоном і в Україні;

• Страхування.

Швидкість, безпека та відповідальність - кредо роботи нашої компанії. Скористайтеся нашими послугами одного разу, і Вам більше ніколи не захочеться змінювати перевізника.