Авіаперевезення LB Logistics

Компанія LB Logistics надає абсолютно швидкий, безпечний і комфортний сервіс авіаперевезень. Уже не перший рік ми успішно займаємося авіаційною логістикою, здійснюючи транспортування цінних вантажів у всьому світі.

Авіаперевезення - це, насамперед, мінімальний термін доставки. Що, відповідно, посилює важливість ролі експедитора в процесі перевезення. Наші фахівці контролюють доставку вантажу замовника з пункту А в пункт В.

Переваги авіадоставки

Цей спосіб перевезення вантажу має низку безсумнівних переваг, зокрема:

1. Безпека.

Без усіляких сумнівів щодо збереження замовник може довірити авіаперевезенню навіть цінні вантажі, дуже коштовні або крихкі. Доставка здійснюється обережно, за участю фахівців своєї справи. Замовник може не хвилюватися за свій товар, оскільки авіадоставка - це завжди посилені заходи безпеки, надійні охоронні системи в аеропортах і численні засоби моніторингу, що дозволяють відслідковувати стан і збереження вантажу.

2. Швидкість.

Авіаперевезення, звичайно ж, є набагато швидшим видом доставки, ніж автомобільне, морське та залізничне перевезення вантажу. Літак потрапляє на інший континент всього за декілька годин. До того ж, під час експорту та імпорту товарів з інших країн важливою лишається якість. З LB Logistics міжнародні авіаперевезення вантажу будуть ще швидшими та практичнішими.

3. Систематичність і періодичність.

Використання авіаперевезень гарантує, що всі часові параметри будуть чітко дотримані. І відправник, і одержувач знатимуть точний час відправлення і доставки вантажу.

4. Доставка в важкодоступні та віддалені місця.

Літак може дістатися туди, куди не доїде потяг або автотранспорт. Це істотно розширює можливості доставки.

5. Точне дотримання термінів доставки в кінцевий пункт.

Кожен замовник знає з точністю до хвилин, коли саме його вантаж прибуде в пункт призначення. Ніяких розмитих термінів, затримок та інших подібних проблем.

Високий ступінь довіри до наших партнерів та агентської мережі, прямі контракти з авіалініями - все це робить сервіс авіадоставки вантажів з LB Logistics максимально комфортним і якісним. Ми дотримуємося всіх стандартів і правил авіаперевезень. Кожен має шанс в цьому переконатися!

Замовнику потрібно тільки повідомити різновид товару, його вагу, місце відвантаження та місце кінцевої доставки. Все інше - справа LB Logistics! Наші клієнти можуть розраховувати на широкий діапазон супутніх послуг, зокрема:

• Доставка вантажу в аеропорт і його оформлення;

• Відстеження руху вантажу, контроль термінів доставки;

• Оформлення всіх документів для відправки та отримання вантажу;

• Перевезення спеціальних вантажів;

• Зберігання вантажу на складі;

• Пакування та маркування;

• Страхування.

LB Logistics - майстри своєї справи. Кожен, хто довірить авіаперевезення вантажу нашій компанії, дізнається, що таке по-справжньому високий рівень доставки товару. Клієнти LB Logistics позбулися численних клопотів, а просто насолоджуються якісним і пунктуальним сервісом.